מדידות מה-BuySide

דף לא קשור

קוראים יקרים…

הנדון: תגובות לא קשורות לנושא

מדי פעם אנו נתקלים בתגובות שאינן קשורות לנושא עליו אנחנו משוחחים ברשומה. אלו שאלות שאולי מעניינות אתכם, אך הן מסיטות את הדיון מהנושא הנידון ברשומה. לעיתים, השאלות הללו באמת מעניינות וראויות לתשובה, גם כאשר הן לא רלבנטיות לרשומה. ולעיתים הן סתם לא רלבנטיות.

כך או אחרת, אנחנו מבקשים שאת כל השאלות מהסוג "הלא קשור" הזה תשאלו מעתה רק בעמוד הזה. אם עולה בראשכם שאלה שאיננה "שייכת" לנושא הנדון ברשומה כלשהי, אל תהססו לשאול אותה (אנו תמיד שמחים לקבל שאלות טובות), אך תעשו זאת כאן, במרוכז.

לעיתים נגיב ולעיתים לא. לעיתים במישרין ולעיתים בעקיפין. בכל מקרה, כל הקוראים מוזמנים להשתתף בכל דיון שיתפתח כאן, אם בכלל. רק בקשה אחת – נסו להקפיד על סדר. אם אתם חושבים שמדובר בנושא off-topic, שאלו אותו כאן ולא ברשומה שמדברת על נושא אחר לחלוטין.

נ.ב. הגם שאנו תמיד שמחים לשמוע דעות וטיעונים מעניינים וחריגים, אנחנו לא מעודדים שאלות על מניות ספציפיות, במיוחד אם הן בסגנון של – "מה אתה חושב על X", או "מה דעתך על Y". אם בכלל, אנו מצפים מכל שואל שישקיע בעצמו מאמץ וינסה לתת את דעתו, המנומקת כראוי, כמותית ואיכותנית, במסגרת אותה שאלה. על חוו"ד מנומקת שכזו נשמח להגיב, במידה והיא תישמע מעניינת. אחרת, אנא חסכו זאת מאיתנו.

לעמוד לא קשור קודם (שרשור תגובות קודם)

63 thoughts on “דף לא קשור

 1. עודד Post author

  ל-50: חיים, זה יצריך מאמץ לא קטן מצידי… וזמן. וכמו שאתה בוודאי מבין מהשממון הספרותי כאן – בחודשים האחרונים אני לא ממש מוצא את הזמן לכתוב. עומס בעבודה, עומס בחיים. לא משהו להתלונן עליו. אולי זה ישתנה, אולי לא. בכל אופן – שמח שאתה מוצא עניין בחומר שעלה פה, ומקווה שתסתדר.

 2. קרן(שם בדוי)

  מישהו רוצה את הספר The Education of a Value Investor ? שימתי לקרוא וזה לא ספר שקוראים פעם שניה. אשמח למסור אותו

 3. יאיר אלעד

  היי
  לא הגיע הזמן לכתיבה מחדש?
  כל כך הרבה דברים קורים ואין משהו לכתוב?

 4. קרן(שם בדוי)

  מהפוסט הזה:
  https://traviswiedower.com/2016/07/27/going-through-1500-otc-stocks/#more-749

  WTF? (no, WTF is not a ticker)

  I took note of some funny/random companies I came across during the screen, thought you guys might get a kick out of these:

  Blackcraft Cult Inc (BLCK) sells satanic clothing such as “Hail Satan and Drink Coffee Women’s Tee”, “Hail Satan and Eat Pizza Men’s Tee”, and “One Nation No God Snapback Hat.”

  Blue Water Ventures International (BWVI) – if you’re looking for a lottery ticket, this may be your stock. Blue Water Ventures explores shipwrecks in the hopes of finding valuable cargo. As a public company all they’ve found is dilution and net losses, but you never know, maybe tomorrow they’ll find one of the world’s greatest undiscovered shipwrecks!

  Lingerie Fighting Championships Inc (BOTY) is exactly what you think it is. Warning: their website is NSFW.

כתיבת תגובה